| Technical Information | |
|---|---|
| Wi-Fi Generation | Wi-Fi 4 |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11b/g/n |
| Network Band | Dual Band |
| ISM Band | Yes |
| UNII Band | Yes |
| ISM Maximum Frequency | 2.40 GHz |
| UNII Maximum Frequency | 5 GHz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Device Supported | Printer |
Envío GRATIS en pedidos superiores a 250 €
Envío GRATIS en pedidos superiores a 250 €
Envío GRATIS en pedidos superiores a 250 €
Envío GRATIS en pedidos superiores a 250 €
Mi carrito
| Technical Information | |
|---|---|
| Wi-Fi Generation | Wi-Fi 4 |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11b/g/n |
| Network Band | Dual Band |
| ISM Band | Yes |
| UNII Band | Yes |
| ISM Maximum Frequency | 2.40 GHz |
| UNII Maximum Frequency | 5 GHz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Device Supported | Printer |