| Product Information | |
|---|---|
| Adjustable | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Product Material |
|
| Height | 0.8" |
| Width | 2.5" |
| Length | 5.5" |
| Weight (Approximate) | 3.20 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility | Zebra TC70, TC70X, TC72, TC75, TC75X, TC77 |
| Country of Origin | China |
| TAA Compliant | No |