Conmutadores Ethernet HPE Aruba JL625A
JL625A
Seleccionar modelo
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Modular | Yes |
| Port/Expansion Slot Details |
|
| Media & Performance | |
|---|---|
| Media Type Supported | Optical Fiber |
| Ethernet Technology |
|
| Network Technology |
|
| I/O Expansions | |
|---|---|
| Total Number of Expansion Slots | 56.0 |
| Expansion Slot Type |
|
| Shared SFP Slot | No |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Layer Supported | 3 |
| Management & Protocols | |
|---|---|
| Manageable | Yes |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | Power Supply |
| Redundant Power Supply Supported | Yes |
| Power Consumption | 550 W |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Compatible Rack Unit | 1U |
| Form Factor | Rack-mountable |
| Height | 1.7" |
| Width | 17.3" |
| Depth | 21.1" |
| Weight (Approximate) | 22.10 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| TAA Compliant | Yes |