Conmutadores Ethernet HPE Aruba JL627A
JL627A
Seleccionar modelo
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Modular | Yes |
| Port/Expansion Slot Details | 32 x 100 Gigabit Ethernet Expansion Slot |
| Media & Performance | |
|---|---|
| Media Type Supported | Optical Fiber |
| Ethernet Technology | 100 Gigabit Ethernet |
| Network Technology | 100GBase-X |
| I/O Expansions | |
|---|---|
| Total Number of Expansion Slots | 32.0 |
| Expansion Slot Type | QSFP28 |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Layer Supported | 3 |
| Management & Protocols | |
|---|---|
| Manageable | Yes |
| Power Description | |
|---|---|
| Redundant Power Supply Supported | Yes |
| Power Consumption | 550 W |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Compatible Rack Unit | 1U |
| Form Factor | Rack-mountable |
| Height | 1.7" |
| Width | 17.3" |
| Depth | 20.3" |
| Weight (Approximate) | 20.94 lb |