| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Rugged | Yes |
| Product Color | Black |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.5" |
| Length | 4.5" |
| Weight (Approximate) | 0.80 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility | Zebra TC51, TC52, TC56, TC57, TC57x |
| Country of Origin | China |
| TAA Compliant | No |
Free Delivery on orders over £250
Free Delivery on orders over £250
My Cart
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Rugged | Yes |
| Product Color | Black |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.5" |
| Length | 4.5" |
| Weight (Approximate) | 0.80 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility | Zebra TC51, TC52, TC56, TC57, TC57x |
| Country of Origin | China |
| TAA Compliant | No |