cradle, multi-interface (RS232, KBW, USB, IBM), fits for: 1452g, for up to 7 scanners, order separately: connection cable
CCB01-010BT-V7N
| Technical Information | |
|---|---|
| Charging Capability | Yes |
| Synchronizing Capability | Yes |
| Device Supported | Scanner |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | Proprietary Interface |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 3.2" |
| Width | 4" |
| Length | 5.2" |
| Weight (Approximate) | 6.31 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility | Honeywell Voyager 1452 Upgradeable Area-Imaging Wireless Scanner |
honeywell-1450g-voyager.pdf CCB01-010BT-V7N