Bluetooth charging/transmitter cradle, RS232/USB/KBW/IBM Interface, please separately: power supply, connection cable, fits for: Enhanced Xenon 1902h
CCB01-010BT-HC
| Technical Information | |
|---|---|
| Charging Capability | Yes |
| Synchronizing Capability | Yes |
| Device Supported | Scanner |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 3.2" |
| Width | 4" |
| Length | 5.2" |
| Weight (Approximate) | 6.31 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility | Honeywell Enhanced Xenon 1902h Wireless Area-Imaging Healthcare Scanner |
honeywell-xenon.pdf CCB01-010BT-HC