OMNIKEY 5427CK (FW3.0) ROHS CO NF.
R54270001-ELITE
Select model
Main Features
-
Connection: USB
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Cable |
| Media Supported | Contactless |
| Features |
|
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | USB 2.0 |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color | Gray |
| Height | 0.4" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 2.6" |
| Weight (Approximate) | 0.49 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 2 Year |
mod-omnikey-5427-hid-card-readers-datasheet.pdf R54270001-ELITE
mod-omnikey-5427-hid-card-readers-user-manual.pdf R54270001-ELITE
mod-omnikey-5427-hid-card-readers-datasheet.pdf MOD-OMNIKEY-5427
mod-omnikey-5427-hid-card-readers-user-manual.pdf MOD-OMNIKEY-5427