| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Material | ABS Plastic |
| Height | 1.3" |
| Width | 3" |
| Depth | 2.4" |
| Weight (Approximate) | 3.99 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | United States |
| TAA Compliant | Yes |
| NDAA Compliant | Yes |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 10 Year |
Free Delivery on orders over £250
Free Delivery on orders over £250
My Cart
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Material | ABS Plastic |
| Height | 1.3" |
| Width | 3" |
| Depth | 2.4" |
| Weight (Approximate) | 3.99 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | United States |
| TAA Compliant | Yes |
| NDAA Compliant | Yes |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 10 Year |