Zebra Z-Select 2000D, label roll, thermal paper, 102x38mm
800740-155
| Product Information | |
|---|---|
| Label Width | 4" |
| Label Length | 1 1/2" |
| Number of Labels per Roll | 4225 |
| Core Diameter | 3" |
| Shape | Rectangle |
| Print Technology | Direct Thermal |
| Features | Perforated |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Bright White |
| Product Material | Paper |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information |
|
mod-z-select-2000d-zebra-labels-datasheet.pdf 800740-155
emea-supplies-brochure-en-gb.pdf 800740-155
mod-z-select-2000d-zebra-labels-datasheet.pdf MOD-Z-SELECT-2000D