Zebra Z-Select 2000D, label roll, thermal paper, 32x25mm
800261-105
| Product Information | |
|---|---|
| Label Width | 1 17/64" |
| Label Length | 63/64" |
| Number of Labels per Roll | 2580 |
| Core Diameter | 63/64" |
| Adhesive Type | Permanent |
| Shape | Rectangle |
| Print Technology | Direct Thermal |
| Indoor/Outdoor | Indoor/Outdoor |
| Moisture Resistant | Yes |
| Features |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | White |
| Product Material | Paper |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information |
Outer Diameter: 127mm |
| Compatibility |
Zebra Label Printers:
|
mod-z-select-2000d-zebra-labels-datasheet.pdf 800261-105
emea-supplies-brochure-en-gb.pdf 800261-105
mod-z-select-2000d-zebra-labels-datasheet.pdf MOD-Z-SELECT-2000D