| Technical Information | |
|---|---|
| Application/Usage |
|
| Features |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Mounting Pattern |
|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Product Material | Steel |
| Form Factor | Floor |
| Height | 46.40" |
| Width | 18.60" |
| Length | 22.50" |
| Weight (Approximate) | 18.74 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information |
Weight: 10.33 kg Dimensions: (L x W x H) mm: 573 x 474 x 1179 / (L x W x H) inch: 22.5 x 18.7 x 46.4 Thickness: 1.5 mm; 2.50 mm, 6.00 mm Soft Touch Pad installed on the base Tablet tilt: +90°, -10° |
mod-munite-star_micronics-accessories-datasheet.pdf MOD-MUNITE