| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Webcam |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black Gray |
| Finishing | Powder Coated |
| Product Material |
|
| Height | 2.30" |
| Width | 1" |
| Depth | 3.30" |
| Weight (Approximate) | 4.80 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Compatibility | Logitech BRIO Webcam |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 2 Year |