Global Technology Systems HMC3X00-LIS-100 Accessories
HMC3X00-LI(S)-100
| Battery Information | |
|---|---|
| Application/Usage | Scanner |
| Battery Rechargeable | Yes |
| Battery Size | Proprietary Battery Size |
| Battery Capacity | 2740 mAh |
| Output Voltage | 3.7 V DC |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 0.5" |
| Width | 1.6" |
| Depth | 3" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatible to OEM Part Number | BTRY-MC3XKABOE |
| Compatibility |
Motorola Symbol Laser:
|