| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Notebook |
| Features | Adjustable |
| Rugged | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 26.50" |
| Width | 10.32" |
| Depth | 13.75" |
| Weight (Approximate) | 16.20 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Vehicle |
| Compatibility |
|
gj-catalog-vol22.pdf 7170-0892-00