| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported |
|
| Maximum Load Capacity | 4 lb |
| Features |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| VESA Mount Compatible | Yes |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Length | 9.50" |
| Weight (Approximate) | 3.30 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Vehicle |
| Compatibility |
Devices:
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |