| Technical Information | |
|---|---|
| Maximum Screen Size Supported | 9.70" |
| Features |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Form Factor | Tabletop |
| Height | 9" |
| Width | 9" |
| Length | 13" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | Taiwan |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |