Routeurs Sans Fil Fortinet FEX-511F
FEX-511F
Sélectionner un modèle
| Technical Information | |
|---|---|
| Network Band | Quad Band |
| Wireless Specifications | |
|---|---|
| Broadband Transmission Technology |
|
| Cellular Generation | 5G |
| Cellular Data Connectivity Technology |
|
| Total Number of Antennas | 4 |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Number of Network (RJ-45) Ports | 4 |
| USB | Yes |
| PoE (RJ-45) Port | Yes |
| Number of Broadband (RJ-45) Ports | 1 |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet Technology | Gigabit Ethernet |
| Multi-SIM Supported | Yes |
| Number of SIM Card Supported | 2 |
| SIM Size Supported | Micro |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor |
|
| Height | 1.8" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 7.1" |
| Weight (Approximate) | 1.10 lb |