Points d'Accès Sans Fil Ubiquiti Networks AM-V2G-TI
AM-V2G-TI
Sélectionner un modèle
| Technical Information | |
|---|---|
| Frequency Band Type | UHF |
| Operating Frequency Range | 2.3 GHz to 2.6 GHz |
| Antenna Gain (Isotropic) | 17 dBi |
| Polarization | Dual Linear |
| Survival Wind Speed | 2200 in/s |
| Features |
|
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Number of Connectors | 2 |
| Connector Type | RP-SMA |
| USB | No |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 30.43" |
| Width | 14.65" |
| Depth | 4.72" |
| Form Factor | Sector |
| Weight (Approximate) | 14.11 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Base Station |
| Package Contents |
|
| Compatibility |
Ubiquiti Basestations:
|
| Certifications & Standards |
|
| Country of Origin | China |
airmax-sector-antenna.pdf AM-V2G-TI
airmax-sector-antenna.pdf MOD-UBIQUITI-AIRMAX-SECTOR