Points d'Accès Sans Fil Ubiquiti Networks AM-9M13-120
AM-9M13-120
Sélectionner un modèle
| Technical Information | |
|---|---|
| Frequency Band Type | UHF |
| Operating Frequency Range | 902 MHz to 928 MHz |
| Antenna Gain (Isotropic) | 13.8 dBi |
| Polarization | Dual Linear |
| Survival Wind Speed | 2200 in/s |
| Features | MIMO Technology |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 50.79" |
| Width | 11.42" |
| Depth | 5.28" |
| Form Factor | Sector |
| Weight (Approximate) | 27.56 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Base Station |
| Compatibility | Ubiquiti RocketM Radios |
| Country of Origin | China |
airmax-sector-antenna.pdf AM-9M13-120
airmax-sector-antenna.pdf MOD-UBIQUITI-AIRMAX-SECTOR