Points d'Accès Sans Fil Ubiquiti Networks AM-5G20-90
AM-5G20-90
Sélectionner un modèle
| Technical Information | |
|---|---|
| Frequency Band Type | SHF |
| Operating Frequency Range | 5.15 GHz to 5.85 GHz |
| Antenna Gain (Isotropic) | 20.3 dBi |
| Polarization | Dual Linear |
| Survival Wind Speed | 2200 in/s |
| Features | MIMO Technology |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 27.56" |
| Width | 5.31" |
| Depth | 2.76" |
| Form Factor | Sector |
| Weight (Approximate) | 13.01 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Base Station |
| Package Contents |
|
| Compatibility | Ubiquiti RocketM Radios |
| Certifications & Standards | ETSI: EN 302 326 DN2 |
| Country of Origin | China |
airmax-sector-antenna.pdf AM-5G20-90
airmax-sector-antenna.pdf MOD-UBIQUITI-AIRMAX-SECTOR