Tiroirs de Caisse Star Micronics 37965600
37965600
Sélectionner un modèle
| Technical Information | |
|---|---|
| Number of Trays | 1 |
| Number of Bill Compartments | 5 |
| Number of Coin Compartments | 8 |
| Number of Media Slots | 2 |
| Drawer Release Type | Manual |
| Drawer Release Mechanism | Solenoid |
| Features |
|
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Printer Driven | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Product Material | Stainless Steel |
| Height | 4.4" |
| Width | 16.1" |
| Depth | 16.4" |
| Weight (Approximate) | 16.70 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Energy Star | Yes |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Compliance | Restriction of Hazardous Substances (RoHS) |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 2 Year |
star-tradition-cash-drawers.pdf MOD-STAR-TRADITION-CASH-DRAWERS