Tiroirs de Caisse Star Micronics 37965540
37965540
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Connexion: USB, Serial
| Technical Information | |
|---|---|
| Number of Trays | 1 |
| Number of Bill Compartments | 3 |
| Number of Coin Compartments | 5 |
| Currency Type Supported |
|
| Lock Type | Keyed Lock |
| Number of Media Slots | 2 |
| Drawer Release Type |
|
| Features |
|
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Serial Port | Yes |
| Printer Driven | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color |
|
| Product Material | Steel |
| Height | 4.1" |
| Width | 13" |
| Depth | 13.2" |
| Weight (Approximate) | 9.92 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |
star-tradition-cash-drawers.pdf MOD-STAR-TRADITION-CASH-DRAWERS