Datalogic Memor 11 PDA Intelligent Rugged 2D Imager, 4 Go RAM, 32 Go, IP65, GPS, Android 11
944900003
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Système: Android
-
Robuste: Industrial
-
GPS: Oui
-
Plage: Short Range
-
Connexion: USB, Bluetooth
-
Caractéristiques de la batterie: Rechargeable
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Wireless |
| Scanning Capability |
|
| Image Sensor Type | Imager |
| Light Source | LED |
| Google Mobile Services (GMS) | Yes |
| Wireless Charging | Yes |
| Sensor Type |
|
| Number of SIM Card Supported | 1 |
| SIM Size Supported | Micro |
| Features |
|
| Drop Specification |
|
| Illumination Type | LED |
| Processor & Chipset | |
|---|---|
| Processor Core | Octa-core (8 Core) |
| Processor Speed | 2 GHz |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 4 GB |
| Flash Memory | 32 GB |
| Memory Card Supported |
|
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 5" |
| Screen Mode | HD |
| Screen Resolution | 720 x 1280 |
| Display Screen Type | LED |
| Touchscreen Information | |
|---|---|
| Touchscreen | Yes |
| Multi-touch Screen | Yes |
| Number of Simultaneous Touchpoints | 5 |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Wireless LAN | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth Standard | Bluetooth 5.0 BLE |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Cellular Network Supported |
|
| Cellular Data Connectivity Technology |
|
| GPS | Yes |
| Global Navigation Satellite System (GNSS) Supported | BeiDou/GLONASS |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| USB Type-C | Yes |
| Camera | |
|---|---|
| Rear Camera | Yes |
| Rear Camera Resolution | 13 Megapixel |
| Software | |
|---|---|
| Operating System | Android 11 |
| Upgradable Operating System | Android 13 |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | Battery |
| Battery Information | |
|---|---|
| Battery Capacity | 4100 mAh |
| Battery Chemistry | Lithium Ion (Li-Ion) |
| Battery Included | Yes |
| Battery Voltage | 3.80 V |
| Removable Battery | Yes |
| Environmental Conditions | |
|---|---|
| Operating Temperature | -4°F (-20°C) to 122°F (50°C) |
| Storage Temperature | -22°F (-30°C) to 158°F (70°C) |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Rugged | Yes |
| Weight (With Battery) | 10.05 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage |
|
| Ingress Protection (IP) Rating | IP65 |
| Warranty | |
|---|---|
| Additional Warranty Information |
1-Year Factory Warranty |
memor11.pdf 944900003
memor11.pdf MOD-MEMOR-11