Terminaux Portables Datalogic 942350033
942350033
Sélectionner un modèle
Key features:
- Large high-visibility color graphic display (3.2 inches) with touch screen
- Multiple keyboards: 50-key alphanumeric, 38-key functional, and 28-key numeric
- Rugged design with 1.5 m (5.0 ft) drop resistance and IP64 sealing
- Advanced wireless communication with Bluetooth® and enterprise-class WLAN support
- Datalogic's patented 'Green Spot' for reliable good-read feedback
Specifications:
- Operating System: Microsoft Windows Embedded Handheld 6.5 / Windows CE 6.0
- Weight: Handheld: 392 g (13.8 oz), Pistol Grip: 482 g (17.0 oz)
- Display: TFT Transflective LCD, 240 x 320 pixels, LED backlight
- Reading Performance: Supports 1D, 2D, and postal codes
- Battery: Removable Li-Ion, 3000 mAh or 5200 mAh options
- Communication: Bluetooth®, IEEE 802.11 a/b/g
- Temperature Operating Range: -10°C to 50°C (14°F to 122°F)
Caractéristiques principales
-
Système: Windows
-
Robuste: Industrial
-
Connexion: Bluetooth
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Wireless |
| Image Sensor Type | Imager |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 256 MB |
| Flash Memory | 512 MB |
| Memory Card Supported |
|
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 3.2" |
| Screen Mode | QVGA |
| Screen Resolution | 240 x 320 |
| Display Screen Type | LCD |
| Touchscreen Information | |
|---|---|
| Touchscreen | Yes |
| Keyboard/Keypad | |
|---|---|
| Keyboard Type | Alphanumeric |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11a/b/g |
| Bluetooth | Yes |
| Software | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows Embedded Handheld 6.5 |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 7.6" |
| Width | 3" |
| Depth | 1.7" |
| Weight (Approximate) | 13.83 oz |
mod-skorpio-x3-datalogic-handheld-terminals-datasheet.pdf 942350033
mod-skorpio-x3-datalogic-handheld-terminals-quick-guide.pdf 942350033
mod-skorpio-x3-datalogic-handheld-terminals-user-manual.pdf 942350033
Skorpio.pdf 942350033
mod-skorpio-x3-datalogic-handheld-terminals-datasheet.pdf MOD-SKORPIO-X3
mod-skorpio-x3-datalogic-handheld-terminals-quick-guide.pdf MOD-SKORPIO-X3
mod-skorpio-x3-datalogic-handheld-terminals-user-manual.pdf MOD-SKORPIO-X3