Terminaux de Montage pour Véhicule Honeywell VM3W2F2A1AUS06A
VM3W2F2A1AUS06A
Sélectionner un modèle
Key Features:
- **Smart Dock** for quick mounting and dynamic computer shifts.
- **Field-replaceable front panel** to reduce maintenance expenses.
- **Built-in ignition control** to prevent vehicle battery issues.
- **Dual Core 1.5 GHz Intel® processor** for data-intensive applications.
- Supports multiple Windows versions for easy integration.
Specifications:
- MECHANICAL
- Dimensions: 318 x 260 x 62 mm (12.5 x 10.3 x 2.4 in)
- Weight: 3.0 kg (6.65 lbs)
- Operating Temperature: -30°C to +50°C (-22°F to +122°F)
- Environmental Sealing: IP66 certified
- SYSTEM ARCHITECTURE
- Processor: 1.5 GHz Dual Core Intel Atom E3826
- Memory: Expandable up to 4 GB
- Mass Storage: 64 GB SSD, optional 4 GB mSATA
- WIRELESS CONNECTIVITY
- WWAN: Optional 4G LTE radio
- WLAN: 802.11 a/b/g/n Wi-Fi certified
- Bluetooth: Version 4.0 standard for wireless communication
Caractéristiques principales
-
Système: Windows
-
Connexion: Bluetooth, USB
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Wireless |
| Processor & Chipset | |
|---|---|
| Processor Type | Atom |
| Processor Speed | 1.50 GHz |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 4 GB |
| Flash Memory | 64 GB |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 12.1" |
| Graphics Modes | XGA |
| Display Screen Type | LED |
| Touchscreen | Yes |
| Display Color | Color |
| Display Resolution | 1024 x 768 |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Antenna Form Factor | Internal |
| Bluetooth | Yes |
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11a/b/g/n |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Network (RJ-45) | Yes |
| Serial | Yes |
| USB | Yes |
| Headphone | Yes |
| CANbus | Yes |
| Built-in Devices | |
|---|---|
| Built-in Devices |
|
| Software | |
|---|---|
| Operating System | Windows 7 |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 10.3" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 2.4" |
| Weight (Approximate) | 6.65 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Certifications & Standards |
|
| Country of Origin | China |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |
vm3-new.pdf VM3W2F2A1AUS06A
vm3-new.pdf MOD-THOR-VM3