Routeurs Sans Fil TP-Link KC410S
KC410S
Sélectionner un modèle
| Technical Information | |
|---|---|
| Recording Formats | 2K |
| HD Recording | Yes |
| Night Vision | Yes |
| Night Vision Distance | 30 ft |
| Night Vision Type | Infrared |
| Virtual Assistant Supported |
|
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Color Supported | Color |
| Effective Camera Resolution | 4 Megapixel |
| Video | |
|---|---|
| Video Formats | H.264 |
| Maximum Video Resolution | 2560 x 1440 |
| Maximum Frame Rate | 15 fps |
| Lens | |
|---|---|
| Maximum Focal Length | 4 mm |
| Lens Included | Yes |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Wireless |
| Remote Management | Yes |
| Power Description | |
|---|---|
| Input Voltage |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 4.4" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 3.2" |
| Environmental Conditions | |
|---|---|
| Minimum Operating Temperature | 32°F (0°C) |
| Maximum Operating Temperature | 104°F (40°C) |
| Maximum Operating Humidity | 90% |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Features |
|
| Package Contents |
|
| Country of Origin | China |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Compliance | Restriction of Hazardous Substances (RoHS) |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 2 Year |