Routeurs Sans Fil TP-Link ER605
ER605
Sélectionner un modèle
| Wireless Specifications | |
|---|---|
| Broadband Transmission Technology | Ethernet |
| Firewall Type |
|
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Number of Network (RJ-45) Ports | 4 |
| Number of Broadband (RJ-45) Ports | 1 |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet Technology | Gigabit Ethernet |
| VPN Supported | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Desktop |
| Height | 1" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 4" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Compliance | Restriction of Hazardous Substances (RoHS) |
| Country of Origin | China |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 5 Year |