Routeurs Sans Fil Grandstream WP825
WP825
Sélectionner un modèle
| Technical Information | |
|---|---|
| Handset Connectivity Technology | Cordless |
| Base Unit Connectivity Technology | Cordless |
| IP Phone Technology | VoIP |
| Wireless Technology |
|
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Speakerphone | Yes |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Battery Information | |
|---|---|
| Battery Chemistry | Lithium Ion (Li-Ion) |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | AC Adapter |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 6.5" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 1" |
| Weight (Approximate) | 7.76 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|