Routeurs Sans Fil Grandstream GXW4232
GXW4232
Sélectionner un modèle
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Serial Port | No |
| PoE (RJ-45) Port | No |
| USB | No |
| Management Port | No |
| Number of Network (RJ-45) Ports | 1 |
| Number of FXS (RJ-11) Ports | 32 |
| I/O Expansions | |
|---|---|
| SIM Card Supported | No |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet Technology | Gigabit Ethernet |
| Network Standard | 10/100/1000Base-T |
| Wireless Specifications | |
|---|---|
| Wireless LAN | No |
| Management & Protocols | |
|---|---|
| Voice Codec |
|
| Power Description | |
|---|---|
| Input Voltage | 12 V DC |
| Power Source | AC Adapter |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor |
|
| Compatible Rack Unit | 1U |
| Height | 1.7" |
| Width | 7.3" |
| Depth | 17.3" |
| Weight (Approximate) | 5.80 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Network |
| Certifications & Standards |
|
| Country of Origin | China |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Compliance | Restriction of Hazardous Substances (RoHS) |