Routeurs Sans Fil Grandstream GRP2603P
GRP2603P
Sélectionner un modèle
| Technical Information | |
|---|---|
| Handset Connectivity Technology | Corded |
| Base Unit Connectivity Technology | Corded |
| IP Phone Technology | VoIP |
| Total Number of Phone Lines | 3 |
| Speakerphone | Yes |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Network (RJ-45) | Yes |
| Number of Network (RJ-45) Ports | 2 |
| PoE (RJ-45) Port | Yes |
| Management & Protocols | |
|---|---|
| Communication Protocols |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor |
|
| Height | 2.7" |
| Width | 8.1" |
| Depth | 8.4" |
| Weight (Approximate) | 1.72 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|