Routeurs Sans Fil Grandstream DP730
DP730
Sélectionner un modèle
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Cordless |
| Wireless Technology | DECT |
| Wireless Operating Distance | 1312.34 ft |
| Features |
|
| Network & Communication | |
|---|---|
| Frequency Range | 1.92 GHz to 1.93 GHz |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 2.4" |
| Screen Type | TFT LCD |
| Screen Resolution | 240 x 320 |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Headset Port | Yes |
| Controls/Indicators | |
|---|---|
| Buttons & Keys |
|
| Battery Information | |
|---|---|
| Battery Talk Time | 2 Day |
| Battery Standby Time | 500 Hour |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 6.6" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 0.9" |
| Weight (Approximate) | 6.35 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Compatibility |
|
| Certifications & Standards |
FCC:
|
| Country of Origin | Switzerland |