Routeurs Sans Fil Grandstream DP720
DP720
Sélectionner un modèle
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Cordless |
| Wireless Technology | DECT |
| Wireless Operating Distance | 984.25 ft |
| Features |
|
| Network & Communication | |
|---|---|
| Frequency Range | 1.88 GHz to 1.90 GHz |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 1.8" |
| Screen Type | TFT LCD |
| Screen Resolution | 128 x 160 |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Headset Port | Yes |
| Controls/Indicators | |
|---|---|
| Buttons & Keys |
|
| Battery Information | |
|---|---|
| Battery Talk Time | 20 Hour |
| Battery Standby Time | 250 Hour |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Height | 6.1" |
| Width | 2" |
| Depth | 1" |
| Weight (Approximate) | 4.87 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility | Grandstream DP750 DECT VoIP Base Station |
| Country of Origin | China |