Kiosque Zebra CC6000 10 pouces, Android OS, 32 Go, Paysage, Imager, Amérique du Nord
CC6000-10-3200LCNA
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Système de Point de Vente: Oui
-
connectivité: Cordless
-
Connexion: USB, Bluetooth
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Wired/Wireless |
| Processor & Chipset | |
|---|---|
| Processor Manufacturer | Qualcomm |
| Processor Model | 660 |
| Processor Type | Snapdragon 660 |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 4 GB |
| Flash Memory | 31.25 GB |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 10" |
| Touchscreen | Yes |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet Technology | Gigabit Ethernet |
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Yes |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Network (RJ-45) | Yes |
| USB | Yes |
| Software | |
|---|---|
| Operating System | Android 11 |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | China |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Compliance | Waste Electrical and Electronic Equipment Directive (WEEE) |
cc6000-new.pdf CC6000-10-3200LCNA
cc600-new.pdf CC600
cc6000-new.pdf CC600