Lecteurs Portatifs Zebra DS8108-HCBU2104ZVW
DS8108-HCBU2104ZVW
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Couleur de l'étui: White
-
connectivité: Corded
-
Connexion: USB
-
Capacité de numérisation: 2D, Imager
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Cable |
| Scanning Capability |
|
| Barcode Symbology Supported |
1D:
2D:
|
| Image Sensor Type | Imager |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Handheld |
| Product Color | Healthcare White |
| Height | 6.6" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 4.2" |
| Weight (Approximate) | 5.50 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | Mexico |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Compliance | Restriction of Hazardous Substances (RoHS) |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 5 Year |
ds8100-hc-new.pdf DS8108-HCBU2104ZVW
ds8100-hc-new.pdf MOD-DS8108-HC