Scanners de Codes-Barres Portables Honeywell 1472G2D-6USB-5-N
1472G2D-6USB-5-N
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Couleur de l'étui: Black
-
connectivité: Corded
-
Connexion: USB
-
Capacité de numérisation: 1D, 2D
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Cable |
| Scanning Capability |
|
| Barcode Symbology Supported | Reads standard 1D, PDF, 2D, and DotCode symbologies |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Handheld |
| Product Color | Black |
| Height | 3.2" |
| Width | 6.7" |
| Length | 2.4" |
| Weight (Approximate) | 7.41 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | China |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 5 Year |
voyager-xp-1472g.pdf MOD-1472G