Scanners de Codes-Barres Portables Honeywell 1472G1D-2USB-5-N
1472G1D-2USB-5-N
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Système de Point de Vente: Oui
-
Couleur de l'étui: Black
-
connectivité: Cordless
-
Capacité de numérisation: 1D, 2D
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Wireless |
| Scanning Capability |
|
| Barcode Symbology Supported | Reads standard 1D, PDF, 2D, and DotCode symbologies |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Handheld |
| Product Color | Black |
| Height | 3.2" |
| Width | 6.8" |
| Length | 2.4" |
| Weight (Approximate) | 7.41 oz |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 5 Year |
voyager-xp-1472g.pdf MOD-1472G