Interrupteurs ATEN VE812
VE812
Sélectionner un modèle
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Wired |
| Number of Input Devices Supported | 1 |
| Number of Output Devices Supported | 1 |
| Maximum Operating Distance | 328.08 ft |
| Video | |
|---|---|
| Maximum Video Resolution | 4096 x 2160 |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Network (RJ-45) | Yes |
| HDMI In | Yes |
| HDMI Out | Yes |
| Number of Network (RJ-45) Ports | 2 |
| Number of HDMI Inputs | 1 |
| Number of HDMI Outputs | 1 |
| Media & Performance | |
|---|---|
| Media Type Supported | Twisted Pair |
| Twisted Pair Cable Standard | Category 5e |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Material | Metal |
| Transmitter Height | 1.18" |
| Transmitter Width | 4.06" |
| Transmitter Depth | 5.58" |
| Transmitter Weight (Approximate) | 14.11 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Country of Origin | Taiwan |
| Environmentally Friendly | Yes |