Interrupteurs ATEN CS782DP
CS782DP
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Connexion: USB
| Technical Information | |
|---|---|
| Number of Computers Supported | 2 |
| Number of Local Users Supported | 1 |
| Video | |
|---|---|
| Maximum Video Resolution | 4096 x 2160 |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| DisplayPort | Yes |
| Number of USB Ports | 4 |
| Number of DisplayPorts | 3 |
| Power Description | |
|---|---|
| Input Voltage | 5 V DC |
| Input Voltage Range | 5V DC |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Rack-mountable |
| Height | 1.1" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 3.7" |
| Weight (Approximate) | 4.23 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Country of Origin | China |