Interrupteurs ATEN CL5708M
CL5708M
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Connexion: USB
| Technical Information | |
|---|---|
| KVM Switch | Yes |
| Number of Computers Supported | 8 |
| Daisy Chain | Yes |
| Device Type | LCD Rack Console |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 17" |
| Display Screen Type | LCD |
| Screen Mode | SXGA |
| Screen Resolution | 1280 x 1024 |
| Input Devices | |
|---|---|
| Keyboard | Yes |
| Pointing Device Type | TouchPad |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Number of USB Ports | 2 |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 1.7" |
| Width | 18.9" |
| Depth | 24.9" |
| Weight (Approximate) | 30.30 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Country of Origin | Taiwan |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |