Interrupteurs ATEN KL1516AN
KL1516AN
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Connexion: USB
| Technical Information | |
|---|---|
| KVM Switch | Yes |
| Number of Computers Supported | 16 |
| Daisy Chain | Yes |
| Device Type | LCD Rack Console |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 19" |
| Display Screen Type | LCD |
| Screen Resolution | 1280 x 1024 |
| Input Devices | |
|---|---|
| Keyboard | Yes |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Network (RJ-45) | Yes |
| USB | Yes |
| VGA | Yes |
| Number of Network (RJ-45) Ports | 16 |
| Number of USB Ports | 3 |
| Number of VGA Ports | 1 |
| Power Description | |
|---|---|
| Input Voltage |
|
| Input Voltage Range | 100-240V AC |
| Power Consumption | 22.10 W |
| Frequency |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Material | Metal |
| Height | 1.7" |
| Width | 27.6" |
| Depth | 18.9" |
| Weight (Approximate) | 33.86 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Platform Supported |
|
| TAA Compliant | Yes |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |