Interrupteurs ATEN CS1768
CS1768
Sélectionner un modèle
| Technical Information | |
|---|---|
| Number of Computers Supported | 8 |
| Daisy Chain Supported | Yes |
| Video | |
|---|---|
| Graphic Mode | QXGA |
| Maximum Video Resolution | 2048 x 1536 |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| DVI | Yes |
| VGA | Yes |
| Microphone | Yes |
| Number of DVI Ports | 9 |
| Number of VGA Ports | 1 |
| Power Description | |
|---|---|
| Input Voltage | 5.3 V DC |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 1.7" |
| Width | 17.2" |
| Depth | 6.3" |
| Weight (Approximate) | 6.20 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 2 Year |