Imprimantes d'Étiquettes pour Bracelets Wasp 633808403997
633808403997
Sélectionner un modèle
| Product Information | |
|---|---|
| Label Width | 11" |
| Label Length | 1 1/8" |
| Label Format | Roll |
| Number of Labels per Roll | 250 |
| Core Diameter | 1 1/2" |
| Adhesive Type | Permanent |
| Shape | Rectangle |
| Print Technology | Direct Thermal |
| Water Resistant | Yes |
| Features |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Green |
| Product Color | Green |
| Product Material | Polypropylene |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility |
Wasp WHC25 Desktop Wristband Printer |
| Country of Origin | United States |
whc25.pdf MOD-WASP-WHC25