Imprimantes d'étiquettes Zebra ZQ62-HUFA004-00
ZQ62-HUFA004-00
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Format de l'équipement: Desktop
-
Système de Point de Vente: Oui
-
Connexion: Bluetooth
-
Technologie d'impression: Direct Thermal
| Technical Information | |
|---|---|
| Recommended Use | Label/Receipt Print |
| Print Color Capability | Monochrome |
| Maximum Mono Print Speed | 4.53 in/s |
| Maximum Print Resolution (dpi) | 203 |
| Maximum Print Length | 32.01" |
| Maximum Print Width | 2.83" |
| Barcode Symbology Supported |
|
| Application/Usage |
|
| Features |
|
| Mobile Device Printing | Yes |
| Ingress Protection (IP) Rating | IP54 |
| Character Sets |
|
| Optional Connectivity |
|
| Print Technology | Direct Thermal |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 256 MB |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Bluetooth | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Display Screen | Yes |
| Media Types & Handling | |
|---|---|
| Media Type |
|
| Media Sensor |
|
| Media Thickness | 6.50 mil |
| Maximum Roll Diameter | 2.60" |
| Maximum Label Width | 3.13" |
| Maximum Label Length | 32" |
| Fonts & Emulation | |
|---|---|
| Language Emulation |
|
| Software | |
|---|---|
| Operating System Supported | Link-OS |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | Battery |
| Battery Information | |
|---|---|
| Battery Capacity | 3250 mAh |
| Environmental Conditions | |
|---|---|
| Operating Temperature | 32°F (0°C) - 122°F (50°C) |
| Operating Relative Humidity | 10% - 90% |
| Storage Temperature | -13°F (-25°C) - 149°F (65°C) |
| Storage Relative Humidity | 10% - 90% |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 3" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 6.8" |
| Weight (Approximate) | 1.61 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Platform Supported |
|
| Certifications & Standards |
Emissions:
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |
zq600-series.pdf ZQ62-HUFA004-00
mod-zq620-plus-hc-zebra-label-printer-datasheet-1.pdf MOD-ZQ620-PLUS-HC
mod-zq620-plus-hc-zebra-label-printer-quick-guide-2.pdf MOD-ZQ620-PLUS-HC
mod-zq620-plus-hc-zebra-label-printer-user-manual.pdf MOD-ZQ620-PLUS-HC