Terminaux Portables Wearable Zebra WT0-WT64B-K6DCC2NA
WT0-WT64B-K6DCC2NA
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Système: Android
-
Robuste: Industrial
-
Connexion: USB, Bluetooth
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Wired/Wireless |
| Sensor Type |
|
| Features |
|
| Drop Specification |
|
| Processor & Chipset | |
|---|---|
| Processor Model | QCS4490 |
| Processor Core | Octa-core (8 Core) |
| Processor Speed | 2.40 GHz |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 6 GB |
| Flash Memory | 64 GB |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 4.7" |
| Screen Mode | HD |
| Screen Resolution | 720 x 1280 |
| Touchscreen Information | |
|---|---|
| Touchscreen | Yes |
| Keyboard/Keypad | |
|---|---|
| Number of Keys | 23 |
| Keyboard Type | Alphanumeric |
| Buttons & Keys |
Power button; touch-only model - three (3) programmable function buttons |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax/d/h/i/r/k/v/w/mc |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth Standard | Bluetooth 5.3 |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Camera | |
|---|---|
| Side Camera | Yes |
| Side Camera Resolution | 13 Megapixel |
| Software | |
|---|---|
| Operating System | Android |
| Upgradable Operating System | Android 17 |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | Battery |
| Battery Information | |
|---|---|
| Battery Capacity | 3500 mAh |
| Battery Included | Yes |
| Removable Battery | Yes |
| Environmental Conditions | |
|---|---|
| Operating Temperature | -4°F (-20°C) to 122°F (50°C) |
| Storage Temperature | -40°F (-40°C) to 158°F (70°C) |
| Humidity (Non-condensing) | 5% to 95% |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Wearable |
| Rugged | Yes |
| Width | 3.7" |
| Depth | 0.6" |
| Length | 5.2" |
| Weight (Approximate) | 7.23 oz |
| Weight (With Battery) | 9.77 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Application/Usage |
|
| Ingress Protection (IP) Rating |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |
| Additional Warranty Information |
Subject to the terms of Zebra's hardware warranty statement, the WT6400 is warranted against defects in workmanship and materials for a period of one (1) year from the date of shipment. For complete warranty statement |
wt6400.pdf WT0-WT64B-K6DCC2NA
wt6400.pdf MOD-WT6400