Tiroirs de Caisse APG Cash Drawer AB320-BL1611-P
AB320-BL1611-P
Sélectionner un modèle
| Technical Information | |
|---|---|
| Number of Bill Compartments | 5 |
| Number of Coin Compartments | 5 |
| Lock Type | Standard |
| Keyed System | Random |
| Number of Media Slots | 1 |
| Features | Multi-function Lock |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Product Material |
|
| Height | 4.9" |
| Width | 16" |
| Depth | 11" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | United States |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 2 Year |