Datalogic Joya Touch 22 Pro appareil de collecte de données 2D, USB-C, Wi-Fi 802.11ac, NFC, Android 11, noir
911400007
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Système: Android
-
Robuste: Commercial
-
Plage: Short Range
-
Connexion: USB, Bluetooth
-
Caméra: 1MP
-
Caractéristiques de la batterie: Rechargeable
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Wireless |
| Scanning Capability |
|
| Image Sensor Type | Imager |
| Google Mobile Services (GMS) | Yes |
| Wireless Charging | Yes |
| Sensor Type |
|
| Color Supported | 16 Million Colors |
| Features |
|
| Drop Specification |
Withstands repeated drops from 1.2 m / 4.0 ft onto steel or concrete according to IEC 60068-2-32 method 1 |
| Illumination Type | LED |
| Illumination Color | White |
| Processor & Chipset | |
|---|---|
| Processor Model | 660 |
| Processor Core | Octa-core (8 Core) |
| Processor Speed | 2.20 GHz |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 4 GB |
| Flash Memory | 32 GB |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 4.3" |
| Screen Mode | FWVGA |
| Screen Resolution | 854 x 480 |
| Display Screen Type | LCD |
| Touchscreen Information | |
|---|---|
| Touchscreen | Yes |
| Multi-touch Screen | Yes |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth Standard | Bluetooth 5.1 |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| USB Type-C | Yes |
| Software | |
|---|---|
| Operating System | Android 11 |
| Upgradable Operating System | Android 13 |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | Battery |
| Battery Information | |
|---|---|
| Battery Capacity | 3300 mAh |
| Battery Chemistry | Lithium Ion (Li-Ion) |
| Battery Included | Yes |
| Battery Voltage | 3.70 V |
| Removable Battery | Yes |
| Environmental Conditions | |
|---|---|
| Operating Temperature | 14°F (-10°C) to 122°F (50°C) |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Form Factor | Gun |
| Height | 5.7" |
| Width | 3" |
| Depth | 4.6" |
| Weight (Approximate) | 11.18 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage |
|
| Ingress Protection (IP) Rating | IP64 |
joya-touch-22.pdf 911400007
joya-touch-22.pdf MOD-JOYA-TOUCH-22