Tablettes Zebra RTL10C0-0A11X1P
RTL10C0-0A11X1P
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Système: Windows
-
Robuste: Industrial
-
Connexion: Bluetooth
| Processor | |
|---|---|
| Processor Manufacturer | Intel |
| Processor Type | Core i5 |
| Processor Generation | 11th Gen |
| Processor Speed | 2.40 GHz |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 8 GB |
| Memory Technology | LPDDR4X |
| Memory Card Supported | microSDXC |
| Storage | |
|---|---|
| Solid State Drive Capacity | 128 GB |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 10.1" |
| Display Screen Technology | View Anywhere |
| Aspect Ratio | 16:10 |
| Screen Mode | WUXGA |
| Screen Resolution | 1920 x 1200 |
| Graphics Controller Manufacturer | Intel |
| Graphics Controller Model | Iris Xe Graphics |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11ax |
| Bluetooth | Yes |
| Near Field Communication | Yes |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Number of USB 3.0 Ports | 2 |
| USB Type-C | Yes |
| USB Type-C Detail | USB Type-C Port (USB 2.0, USB 3.0, Display Port out) |
| Built-in Devices | |
|---|---|
| Sensor Type | Fingerprint Sensor |
| Front Camera | Yes |
| Front Camera Resolution | 2 Megapixel |
| Rear Camera | Yes |
| Rear Camera Resolution | 13 Megapixel |
| Finger Print Reader | Yes |
| Operating System | |
|---|---|
| Operating System Platform | Windows |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Operating System Architecture | 64-bit |
| Battery Information | |
|---|---|
| Maximum Battery Run Time | 9.50 Hours |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Rugged | Yes |
| Form Factor | Slate |
| Height | 11" |
| Width | 7.7" |
| Depth | 0.9" |
| Weight (Approximate) | 2.87 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Features |
|
| Energy Star | Yes |
mod-xslate-l10-zebra-tablets-datasheet.pdf RTL10C0-0A11X1P
mod-xslate-l10-zebra-tablets-quick-guide.pdf RTL10C0-0A11X1P
mod-xslate-l10-zebra-tablets-user-manual.pdf RTL10C0-0A11X1P
xplore-l10-datasheet-es.pdf RTL10C0-0A11X1P