Tablettes Zebra RTL10B1-E4AS0X0000NA
RTL10B1-E4AS0X0000NA
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Système: Android
-
Robuste: Industrial
-
GPS: Oui
-
Connexion: Bluetooth
| Processor | |
|---|---|
| Processor Speed | 2.20 GHz |
| Processor Core | Octa-core (8 Core) |
| Chipset | |
|---|---|
| Chipset Manufacturer | Qualcomm |
| Chipset Model | Snapdragon 660 |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 8 GB |
| Memory Card Supported | microSDXC |
| Storage | |
|---|---|
| Flash Memory Capacity | 128 GB |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 10.1" |
| Display Screen Technology | View Anywhere |
| Aspect Ratio | 16:10 |
| Screen Resolution | 1920 x 1200 |
| Graphics Controller Model | Adreno 512 |
| Network & Communication | |
|---|---|
| WWAN Supported | Yes |
| Wireless Connectivity Technology | Wi-Fi |
| Cellular Generation | 4G |
| Cellular Data Connectivity Technology |
|
| GPS | Yes |
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/d/h/i/r/k/w |
| Bluetooth | Yes |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB Type-C | Yes |
| USB Type-C Detail | USB Type-C port (USB 2.0, USB 3.0, Display Port) |
| Built-in Devices | |
|---|---|
| Sensor Type |
|
| Front Camera | Yes |
| Front Camera Resolution | 5 Megapixel |
| Rear Camera | Yes |
| Rear Camera Resolution | 13 Megapixel |
| Focus Modes | Auto-focus |
| Operating System | |
|---|---|
| Operating System Platform | Android |
| Operating System | Android 8.1 Oreo |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Form Factor | Slate |
| Height | 11.1" |
| Width | 10.1" |
| Depth | 0.9" |
| Weight (Approximate) | 3 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Features |
|
| Energy Star | Yes |
| Country of Origin | Taiwan |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | Electronic Product Environmental Assessment Tool Silver (EPEAT Silver) |
| Environmental Compliance |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |
l10.pdf RTL10B1-E4AS0X0000NA