Tablettes Microsoft XHU-00001
XHU-00001
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Système: Windows
-
Robuste: Industrial
-
Connexion: Bluetooth
| Processor | |
|---|---|
| Processor Model | N200 |
| Processor Core | Quad-core (4 Core) |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 8 GB |
| Memory Technology | LPDDR5 |
| Memory Card Supported | microSDXC |
| Storage | |
|---|---|
| Flash Memory Capacity | 128 GB |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 10.5" |
| Display Screen Technology | PixelSense |
| Aspect Ratio | 3:2 |
| Screen Resolution | 1920 x 1280 |
| Graphics Controller Model | UHD Graphics |
| Graphics Memory Technology | LPDDR5 |
| Graphics Memory Accessibility | Shared |
| Network & Communication | |
|---|---|
| WWAN Supported | No |
| Wireless Connectivity Technology | Wi-Fi |
| Cellular Phone Capability | No |
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11ax |
| Bluetooth | Yes |
| Near Field Communication | Yes |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB Type-C | Yes |
| USB Type-C Detail | USB-C® 3.1 (data, DisplayPort and charging) |
| Built-in Devices | |
|---|---|
| Sensor Type |
|
| Front Camera | Yes |
| Rear Camera | Yes |
| Rear Camera Resolution | 8 Megapixel |
| Operating System | |
|---|---|
| Operating System Platform | Windows |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Battery Information | |
|---|---|
| Maximum Battery Run Time | 12.50 Hours |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Gray |
| Product Color | Platinum |
| Form Factor | Slate |
| Height | 0.3" |
| Width | 6.9" |
| Depth | 9.6" |
| Weight (Approximate) | 1.15 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Features |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |
surfacego4.pdf XHU-00001